• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Тверде паливо (ЛОТ 1 - Вугілля кам'яне; ЛОТ 2 - Паливні пелети)

Торги не відбулися

249 868.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 260.00 UAH
Номер: f886289aa4364994b7e2968f6d7d14c5
Внутрішній номер закупівлі: 1824758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-12-000534-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Олексій Мороз +380663456876,+380680441459 tender_magrvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 249 868.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.03.2018 10:49 - 17.03.2018 12:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2018 10:49 - 27.03.2018 13:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴197 868.00 Вугілля кам'яне
  • Лот №2 ₴52 000.00 Паливні пелети