-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби та муфти для водопровідних мереж, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2023-06-26-013051-a
Труби та муфти для водопровідних мереж, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Торги відмінено
240 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 404.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 404.00 UAH
Номер:
a1eaa9a426494732bf66f0a9f88f5c3e
Внутрішній номер закупівлі:
18242678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-26-013051-a
Замовник:
Воскресенська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376682
-
Адреса:
57210, Україна, Миколаївська область, смт. Воскресенське, вул. Cоборна, буд. 86
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Кучманич +380512688421 04376682@mail.gov.ua https://voskresenska.rada.today
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2023 17:09 - 03.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2023 17:09 - 06.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
33f338827b2e4f10ba716b2f98242eca
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень
Період оскарження:
28.06.2023 17:12 - 09.07.2023 00:00
Дата опублікування:
28.06.2023 17:12
Дата виконання:
09.07.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴240 400.00 Труби та муфти для водопровідних мереж, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби