-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби та муфти для водопровідних мереж, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2023-06-26-011680-a
Труби та муфти для водопровідних мереж, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Торги відмінено
240 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 404.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 404.00 UAH
Номер:
2d2af9d3ceda44a08e0b076f11809463
Внутрішній номер закупівлі:
18241318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-26-011680-a
Замовник:
Воскресенська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376682
-
Адреса:
57210, Україна, Миколаївська область, смт. Воскресенське, вул. Cоборна, буд. 86
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Кучманич +380512688421 04376682@mail.gov.ua http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2023 16:34 - 01.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2023 16:34 - 04.07.2023 23:59
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a37860681b6d42cdb925e22708b103b9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Період оскарження:
26.06.2023 17:42 - 07.07.2023 00:00
Дата опублікування:
26.06.2023 17:42
Дата виконання:
07.07.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴240 400.00 Труби та муфти для водопровідних мереж, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби