-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хімічна продукція різна (засоби для дезінфекції води басейну)
Тендер Prozorro UA-2023-06-25-000202-a
Торги відмінено
960 835.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 608.36 UAH
мін. крок: 1% або 9 608.36 UAH
Номер:
75048faadcbc4114b4d51419957465d5
Внутрішній номер закупівлі:
18229320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-25-000202-a
Замовник:
Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32004142
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спортивна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Коссе +380512563456 central.city.stadium@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
960 835.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2023 10:54 - 30.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2023 10:54 - 03.07.2023 11:04
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e489b2befaad412b996a379c667d42b5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
наявність технічної помилки
Період оскарження:
04.07.2023 10:22 - 15.07.2023 00:00
Дата опублікування:
04.07.2023 10:22
Дата виконання:
15.07.2023 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴960 835.80 Хімічна продукція різна (Хімічні речовини для обробки води - засоби для дезінфекції води басейну)