-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги
Тендер Prozorro UA-2023-06-22-001636-a
Завершена
6 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
17bb6eaa973541fbbe629753b8e89ca8
Внутрішній номер закупівлі:
18197521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-22-001636-a
Замовник:
КНП "Липовецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37336813
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, Липовець, вул.Пирогова,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тригуб Оксана Петрівна +380673781684 lipov_cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата вартості послуг здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця протягом 7 (семи) робочих днів після підписання Сторонами акту наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015-64210000-1 (64216210-8 додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі: Нафта і дистиляти, код ДК 021: 2015-09130000-9, (Бензин А-95)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
22500, Україна, Вінницька область, м.Липовець, вул. Пирогова,9 та за адресами підпорядкованих закладів
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Агентство Консалт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42470109
-
Контактна особа:
Корхут Микола Валентинович 0688272440
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, Майдан ім. С.П.Корольова б12, офіс 508
Ціна пропозиції
6 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.06.2023 09:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c5c2813aeec942ebb1d87a27178741c5
Ідентифікатор договору:
UA-2023-06-22-001636-a-c1
Постачальник:
Приватне підприємство "Агентство Консалт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42470109
-
Контактна особа:
Корхут Микола Валентинович 0688272440
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, Майдан ім. С.П.Корольова б12, офіс 508
Номер договору:
0432/ВТ/В
Сума договору:
6 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.06.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання:
22.06.2023 00:00
Статус:
Підписаний