-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котел твердопаливний
Тендер Prozorro UA-2023-06-21-015075-a
Завершена
346 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 730.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 730.50 UAH
Номер:
fab6475065d94bf09c88a45ad2a3b662
Внутрішній номер закупівлі:
18192130
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-21-015075-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44153430
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, місто Дубровиця, вул. Поштова, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інга Мірко +0956638826 osvita.dubr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
346 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2023 16:23 - 27.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2023 16:23 - 30.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
30.06.2023 00:01 - 03.07.2023 09:46
Період завантаження договору:
09.07.2023 00:00 - 19.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴346 100.00 Котел твердопаливний ALTEP TRIO UNI PLUS ТИП «КТ-3Е-N» 300 кВт