• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Запасні частини спеціальної техніки

Запасні частини спеціальної техніки

Завершена

6 961 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 34 807.00 UAH
Номер: 9c948ac166e542e7b2b2a48f06069fab
Внутрішній номер закупівлі: 1818821
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-30-002035-c   
Замовник: Комунальне автотранспортне підприємство №273904 КАТП - 273904
Контактна особа: Симоненко Ярослав Григорович 380442575014 katp_vkt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 6 961 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 34 807.00 UAH
Період уточнення: 30.01.2018 13:15 - 19.02.2018 14:00
Період прийому пропозицій: 30.01.2018 13:15 - 01.03.2018 14:00
Період прекваліфікації: 01.03.2018 14:03 - 09.03.2018 00:00
Аукціон: 12.03.2018 15:44 - 12.03.2018 16:05
Період кваліфікації: 12.03.2018 16:05 - 14.03.2018 09:55
Період завантаження договору: 12.03.2018 16:05 - 01.04.2018 16:05

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервісний пакет бункера (артикул 2002031619 згідно каталогу запасних частин "Віртген")
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ланцюг живильника (артикул 2002135839 згідно каталогу запасних частин "Віртген")
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Набір роликів вала транспортера (артикул 2002013205 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Вал привода транспортера (артикул 2004622082829 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Комплект сервіс-пакет крил шнеків (артикул 2002013195 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Зірочка редуктора 1800-2 (артикул 2004610062175 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Зірочка ліва верхня (артикул 2004610062220 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Датчик висоти механічний (артикул 2002039585 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Кабель 2,5м (артикул 2002460770015 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Клапан контролю маслогідравлічних силових трансмісій (артикул 2002007179 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ремкомплект шнеків (артикул 2002198422 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Насос водяний зам.851124 (артикул 3002335548 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Замок запалювання двигуна котка (артикул 30000380296 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Вимикач-перемикач (артикул 2003515046018 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Перемикач (артикул 2003515046030 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Вимикач 24В (артикул 2003515046013 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Зірочка верхня ліва (артикул 2004610062220 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Зубчате колесо (артикул 2004610062176 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Перемикач (артикул 2003515046001 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Потенціометр ручний (артикул 2002457110133 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Амортизатор зам.466042126 (артикул 2002036719 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Шарнір зам.4607132037 (артикул 2004607132056 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Електропроводка (артикул 2002460770070 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Кабель 2,5м (артикул 2002460770015 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Тен на плиту (артикул 2004608150100 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Тен (артикул 2004608150003 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Пульт керування асфальтоукладачем (артикул 2002009902 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Датчик висоти ультразвуковий (артикул 2002197266 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Модуль для тена (артикул 2002465530403 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ремкомплект плити (артикул 2002036104 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Сервісний пакет бункера ланцюгів скребкового живильника (артикул 2002047053 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ремкомплект бункера (артикул 2004617500099 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Вал приводу живильника (артикул 2002004796 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Вал приводу живильника (артикул 2002004797 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Вимикач-перемикач (артикул 2003515046018 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Перемикач ходу (артикул 2003515041018 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Втулка (артикул 2004611122049 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Втулка (артикул 2004611122050 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Втулка (артикул 2004611122048 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Прижимна пластина (артикул 2004602426952 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Прижимна пластина (артикул 2004602426953 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Прижимна пластина (артикул 2004602427277 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Прижимна пластина (артикул 2004602427170 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Вигладжуюча плита (артикул 2004602427772 гідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Вигладжуюча плита (артикул 2004602427773 гідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Тен (артикул 2004608150183 гідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Тен (артикул 2004608150182 гідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Трамбобрус (артикул 2002004910 гідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Набір роликів вала транспортера (артикул 2002013202 гідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Зірочка (артикул 2002005927 гідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ланцюг (артикул 2003301193076 гідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Генератор постійного струму (артикул 2002006677 гідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Форсунка водна (артикул 3002027825 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Блок запобіжників (артикул 00849510 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Блок запобіжників (артикул 00849529 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Генератор постійного струму (артикул 2002006677 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Різцетримач (7326909890) (артикул 10049765 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Болт (7318159090) (артикул 10056290 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Набір фільтрів двигуна (артикул 100106560 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Набір фільтрів гідравліки (артикул 100106558 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Гідроциліндр (артикул 10035476 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Гідроциліндр (артикул 10033693 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Опорний ролик (артикул 1002070670 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 16 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Гусениця з траками (артикул 10043358 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Зірочка зі сталі (артикул 10041346 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Набір скребків 2100 (артикул 100194419 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Насос (артикул 100199181 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Набір фільтрів двигуна (8421230090) (артикул 100186536 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Сервісний пакет фільтрів (8421230090) (артикул 100130775 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Різцетримач зі сталі (8302490090) (артикул 100187002 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ущільнювач гумовий HT11 (4016930090) (артикул 100158509 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Болт НТ 11 (7318159090) (артикул 100158501 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заглушка НТ 22 НТ 11 (набір 100 шт.) (4016930090) (артикул 1002197988 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Транспортерна стрічка B1000 (4010190000) (артикул 100138316 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Опорний ролик (8302200090) (артикул 1002070670 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 16 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Форсунка водяна з пластмаси в зборі (3926300090) (артикул 100112127 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 17 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Фара фрези (8512200090) (артикул 100117676 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Фара фрези (8512200090) (артикул 10057775 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Комплект фільтрів двигуна (8421230090) (артикул 1002060509 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Комплект фільтрів гідравліки (8421230090) (артикул 100172347 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ролик (8302200090) (артикул 100191936 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Набір викидувачів (артикул 1002143853 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ролик транспортера (8302200090) (артикул 100191392 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Гірлянда транспортера (8302200090) (артикул 100190448 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ролик направляючий (8302200090) (артикул 10054954 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ролик (8302200090) (артикул 10090121 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ролик зі сталі (8302200090) (артикул 10090122 згідно каталогу запасних частин "Віртген"))
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 7 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФОРТЄС"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
02.03.2018 11:26
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 13
Скарги 0
ТОВ "КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "СПЕЦУКРЗАПЧАСТИНА"

Оскарження: 12.03.2018 16:05 - 25.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 6 474 509.17 UAH з ПДВ /
6 240 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
02.03.2018 11:26
Результати кваліфікації
Переможець
14.03.2018 09:55
Документи 9
Скарги 0
Підприємство зі стопроцентним іноземним капіталом "ВІРТГЕН УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 6 937 400.00 UAH з ПДВ /
6 243 660.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
02.03.2018 11:23
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 726254441df447758d8c5206d9dec0ce
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-30-002035-c-b1
Постачальник: ТОВ "КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "СПЕЦУКРЗАПЧАСТИНА"
Номер договору: КФС-07
Сума договору: 6 240 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 26.03.2018 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
8 договір.pdf
p7s
sign.p7s