-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відновлення пропускної здатності зливової мережі (Гідродинамічне очищення мережі зливової каналізації)
Тендер Prozorro UA-2023-06-21-005775-a
Торги відмінено
2 158 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 585.00 UAH
мін. крок: 1% або 21 585.00 UAH
Номер:
e7ac956eb6a54f5b8683bff5d3b60095
Внутрішній номер закупівлі:
18182919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-21-005775-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 158 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2023 11:34 - 26.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2023 11:34 - 29.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b24c63b54f5444258d4f2b4e2fcb835b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Допущено помилку при розробці технічного завдання
Період оскарження:
23.06.2023 15:27 - 04.07.2023 00:00
Дата опублікування:
23.06.2023 15:27
Дата виконання:
04.07.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 158 500.00 ДК 021:2015- 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів (Відновлення пропускної здатності зливової мережі (Гідродинамічне очищення мережі зливової каналізації))