• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Кабельне маркування, стяжки, універсальний пристрій-стійка та сталеві затяжні хомути

Завершена

150 256.69 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 399.22 UAH
Номер: 43123f59552746f2861883bb89d44187
Внутрішній номер закупівлі: 18178126
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-21-000950-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Скрипник Дар'я Сергіївна 380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 150 256.69 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.06.2023 08:58 - 26.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.06.2023 08:58 - 29.06.2023 10:00
Період кваліфікації: 29.06.2023 10:00 - 05.07.2023 10:39
Період завантаження договору: 11.07.2023 00:00 - 21.07.2023 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴39 922.09 ЛОТ 1 – Кабельне маркування та стяжка
  • Лот №2 ₴110 334.60 ЛОТ 2 – Універсальний пристрій-стійка та сталеві затяжні хомути