-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-02-12-000120-a
Завершена
525 060.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 10% або 52 506.00 UAH
мін. крок: 10% або 52 506.00 UAH
Номер:
c8eb5c1366874e89a5012aabf9c22c68
Внутрішній номер закупівлі:
1817530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-12-000120-a
Замовник:
Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196239
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна, 245
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черновцан Віліна Сергіївна +380372245807 upszn-cv-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
525 060.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
52 506.00 UAH
Період уточнення:
12.02.2018 09:18 - 17.02.2018 09:23
Період прийому пропозицій:
12.02.2018 09:18 - 27.02.2018 09:23
Аукціон:
28.02.2018 12:35 - 28.02.2018 12:56
Період кваліфікації:
28.02.2018 12:56 - 05.03.2018 16:47
Період завантаження договору:
28.02.2018 12:56 - 20.03.2018 12:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
47552 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧІЧЕК КОНСТРАКШН"
Оскарження: 28.02.2018 12:56 - 16.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40290250
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧІЧЕК КОНСТРАКШН" +380682121515 cicekconstruction@zorya.biz
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01103, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА БОЙЧУКА, будинок 5, офіс 2
Оскарження: 28.02.2018 12:56 - 16.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
370 905.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
370 905.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2018 16:47
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087491
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ" +380685128382 kastum.tender@gmail.com http://www.kastym.com.ua
-
Адреса:
Україна, 79019, Львівська обл., місто Львів, Шевченківський район, ПРОСПЕКТ ЧОРНОВОЛА, будинок 63
Початкова пропозиція
380 416.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 416.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
784341a178a146f48e10601a521837f0
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-12-000120-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧІЧЕК КОНСТРАКШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40290250
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧІЧЕК КОНСТРАКШН" +380682121515 cicekconstruction@zorya.biz
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01103, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА БОЙЧУКА, будинок 5, офіс 2
Номер договору:
03/2018
Сума договору:
370 905.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
24.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний