• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДВП, ДСП

Детально в тендерній документації

Торги не відбулися

144 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 724.00 UAH
Номер: 000dfb01f28d451cb97779de0cd6e671
Внутрішній номер закупівлі: 1817276
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-07-000266-b   
Замовник: Філія "Дарницький вагоноремонтний завод" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Тимошенко Вікторія Юріївна 0442078585 dwrz-urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 144 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 724.00 UAH
Період уточнення: 07.03.2018 13:00 - 13.03.2018 20:00
Період прийому пропозицій: 07.03.2018 13:00 - 23.03.2018 20:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДВП ламіноване
Код ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
Кількість 250 метри квадратні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 02092, Україна, Київська обл., Київ, Алма-Атинська, 74 На карті
ДСП ламіноване 18мм
Код ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
Кількість 800 метри квадратні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 02092, Україна, Київська обл., Київ, Алма-Атинська, 74 На карті
ДСП ламіноване 10мм
Код ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
Кількість 100 метри квадратні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 02092, Україна, Київська обл., Київ, Алма-Атинська, 74 На карті