• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:03410000-7 Деревина

Торги не відбулися

260 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 600.00 UAH
Номер: 9545330b6fd244fabb1dfc4b9a0d9ffa
Внутрішній номер закупівлі: 18166474
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-20-006752-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" М.ХАРКОВА"
Контактна особа: Віктор Самусь +380937378366 kp_blagoustriytender@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.06.2023 12:26 - 25.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.06.2023 12:26 - 28.06.2023 15:00
Період кваліфікації: 28.06.2023 15:00 - 30.06.2023 12:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 000.00 ДК 021:2015:03410000-7 Деревина