• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Вершкове масло

Завершена

225 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 965d7c8447e74e94939bcc09ff8ec4aa
Внутрішній номер закупівлі: 1816604
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-13-001098-c   
Замовник: Відділ освіти Баранівської міської ради
Контактна особа: Терещенко Наталія Володимирівна +380414442302 zvezda2017tereshenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 225 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 1800 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 12700, Україна, Житомирська область, м. Баранівка, вул. Соборна, 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шкробтак Наталія Володимирівна

Оскарження: 13.03.2018 13:24 - 19.03.2018 00:00
Ціна пропозиції 205 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2018 16:10
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 66184f40980948fb94629e9badf547da
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-13-001098-c-b1
Постачальник: ФОП Шкробтак Наталія Володимирівна
Номер договору: 129
Сума договору: 205 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 23.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір 129.PDF
p7s
sign.p7s