-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля комп’ютерного обладнання для класів колективної підготовки, тактичної підтримки та спеціалізованого класу (льотної та льотно-тактичної підготовки)
Тендер Prozorro UA-2018-03-19-000929-a
Торги відмінено
850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Номер:
a767ff3acf59417a833d32e3a265160c
Внутрішній номер закупівлі:
1813873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-19-000929-a
Замовник:
Військова частина А2488
×
-
Код ЄДРПОУ:
08217638
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Леваневців, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
військова частина А2488 +380935547899 a2488zsu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
850 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2018 17:15 - 25.03.2018 17:10
Період прийому пропозицій:
19.03.2018 17:15 - 04.04.2018 17:10
Аукціон:
з 05.04.2018 15:23
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
bfb0d0f9f42740ee9c31c1c1cd2ee690
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Зміна технічного завдання
Дата опублікування:
23.03.2018 11:32
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴850 000.00 Закупівля комп’ютерного обладнання для класів колективної підготовки, тактичної підтримки та спеціалізованого класу (льотної та льотно-тактичної підготовки)