-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Двокупольний операційний світильник (код НК 024:2023: 12282 - Операційний світильник), код ДК 021:2015 номенклатурної позиції: 33167000-8 Хірургічні світильники)
Тендер Prozorro UA-2023-06-16-010891-a
Завершена
1 310 585.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 552.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 552.93 UAH
Номер:
14eff1499e844d40808a57109c8cf5c3
Внутрішній номер закупівлі:
18136021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-16-010891-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ближня, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кирило Червонченко +380639681130, +380567560160 tender4kgmbkl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 310 585.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2023 15:21 - 21.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2023 15:21 - 24.06.2023 01:00
Аукціон:
26.06.2023 13:09 - 26.06.2023 13:32
Період кваліфікації:
26.06.2023 13:32 - 05.07.2023 14:17
Період завантаження договору:
11.07.2023 00:00 - 21.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 310 585.00 ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Двокупольний операційний світильник (код НК 024:2023: 12282 - Операційний світильник), код ДК 021:2015 номенклатурної позиції: 33167000-8 Хірургічні світильники)