• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до колійного інструменту

Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Джерело фінансування: 1.Кошти підприємства 2. Найменування замовника - Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця». 3. Місце знаходження замовника - вул. Гоголя, 1, Львівська обл., місто Львів, Галицький район, 79000. 4.Код згідно з ЄДРПОУ замовника-40081195. 5. Категорія замовника - юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання. 6.Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою. Документи тендерної пропозиції, викладені іншими мовами подаються разом з виконаним офіційним перекладом на українську мову. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

742 652.20 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 426.52 UAH
Номер: 5b77340fce064e86bd2b54f1d5b5db4d
Внутрішній номер закупівлі: 18134288
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-16-009175-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Заяць Наталія Михайлівна 380322261980 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 742 652.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.06.2023 14:28 - 27.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2023 14:28 - 30.06.2023 08:00
Аукціон: 03.07.2023 14:14 - 03.07.2023 14:37
Період кваліфікації: 03.07.2023 14:37 - 06.07.2023 10:00
Період завантаження договору: 12.07.2023 00:00 - 22.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴742 652.20 Лот 1. Запасні частини до колійного інструменту