-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Товари - код СPV 31340000-1 по ДК 021:2015 – Приладдя для ізольованих кабелів (Муфта кабельна). РПЗ - 9.133
Тендер Prozorro UA-2023-06-15-010321-a
Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками З організаційних питань: Начальник бюро підготовки торгів ВСЗ – Міронов Сергій Леонідович, тел.05136-413-30, e-mail: mironov@sunpp.atom.gov.ua Начальник бюро проведення торгів та звітності ВСЗ – Савін Сергій Олександрович, тел. 05136-427-32., e-mail: s_savin@sunpp.atom.gov.ua З технічних питань: Інженер УВТК Рижков Олексій Борисович т.(05136) 4-41-11 e-mail: ryzhkov@sunpp.atom.gov.ua
Завершена
39 659.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 396.00 UAH
мін. крок: 1% або 396.00 UAH
Номер:
0f0957f5c6aa4d0991429b77b721934a
Внутрішній номер закупівлі:
18118983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-15-010321-a
Замовник:
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ПАЕС
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Вул. Назарівська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Франко Юрій Аркадійович +380513642177 y_franko@sunpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 659.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.06.2023 14:46 - 25.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2023 14:46 - 28.06.2023 10:00
Аукціон:
29.06.2023 14:09 - 29.06.2023 14:32
Період кваліфікації:
29.06.2023 14:32 - 11.07.2023 10:26
Період завантаження договору:
17.07.2023 00:00 - 27.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 659.00 Муфта кабельна