• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з розробки програмного забезпечення з метою модернізації та доопрацювання інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»

Завершена

4 392 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 43 920.00 UAH
Номер: a145c7c72f394db48e1507d716ef871f
Внутрішній номер закупівлі: 18116065
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-15-007494-a   
Замовник: ДП "ПРОЗОРРО"
Контактна особа: Ася Мансурова +380442814296 a.mansurova@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 392 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2023 13:00 - 25.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2023 13:00 - 28.06.2023 10:00
Період кваліфікації: 28.06.2023 10:01 - 03.07.2023 11:10
Період завантаження договору: 09.07.2023 00:00 - 19.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 392 000.00 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням