-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код 021:2015 - 14430000-4: Випарена сіль і чистий хлорид натрію (Сіль таблетована)
Тендер Prozorro UA-2023-06-14-003716-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Номер:
12b1419f2e694bc59e572268f33f0521
Внутрішній номер закупівлі:
18095721
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-14-003716-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Дручек +380332252589 yodruchek@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2023 10:41 - 21.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2023 10:41 - 24.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
24.06.2023 00:04 - 26.06.2023 09:09
Період завантаження договору:
02.07.2023 00:00 - 12.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 код 021:2015 - 14430000-4: Випарена сіль і чистий хлорид натрію (Сіль таблетована)