-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шини для автомобільного та електричного транспорту
Тендер Prozorro UA-2018-02-14-002690-c
Шини для автомобільного та електричного транспорту
Завершена
2 222 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 22 220.00 UAH
Номер:
620ee006d05f499daa629d169c317bf9
Внутрішній номер закупівлі:
1808818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-14-002690-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Житомирське трамвайне-тролейбусне управління" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328310
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вітрука, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гайдайчук Світлана Олегівна 380979104325 tender-ttu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 222 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 220.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2018 15:40 - 20.02.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2018 15:40 - 02.03.2018 10:00
Аукціон:
05.03.2018 13:22 - 05.03.2018 14:07
Період кваліфікації:
05.03.2018 14:07 - 07.03.2018 11:16
Період завантаження договору:
07.03.2018 11:14 - 27.03.2018 11:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шини для автомобільного та електричного транспорту
Кількість
376 штуки
Період постачання
до 01.08.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Юкрейніен Трак Ком'юнеті
Оскарження: 05.03.2018 14:07 - 18.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36489735
-
Контактна особа:
Лукянчук Іван Михайлович +380412510875 manager2@ukrtk.com.ua http://www.ukrtk.com.ua
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Гранітна, 14
Оскарження: 05.03.2018 14:07 - 18.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 132 394.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 058 401.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.03.2018 11:11
Документи
21
Скарги
1
ТОВ "ДНІПРОШИНА"
Оскарження: 07.03.2018 11:11 - 18.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41676522
-
Контактна особа:
Олексій Уперенко +380443930082 dneproshina13@gmail.com
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, місто Бориспіль, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 100 А
Оскарження: 07.03.2018 11:11 - 18.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 172 246.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 059 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.03.2018 11:14
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ТАЙРС"
Оскарження: 07.03.2018 11:14 - 18.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39790780
-
Контактна особа:
Ростислав Комаров +380675047004, +380731501415, +380675047779 rkomarov@toptyres.com.ua
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська, 127
Оскарження: 07.03.2018 11:14 - 18.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 193 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 060 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.03.2018 11:16
Документи
16
Скарги
1
ТОВ Автокомпоненти Автек
×
-
Код ЄДРПОУ:
36926538
-
Контактна особа:
Павлик Анна Сергіївна +380444960000 a.pavlyk@avtek.ua http://avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, м. Київ, Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, кімн. 204
Початкова пропозиція
2 185 780.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 062 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "Вартус Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40919359
-
Контактна особа:
Йолкіна Яна Миколаївна +380956872646 vartus_group@ukr.net
-
Адреса:
52201, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Маяковського, 5
Початкова пропозиція
2 209 321.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 168 021.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "ПЕРФОРМЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38305435
-
Контактна особа:
Олександр Мазур +380931010150 performer.tender@ukr.net
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 83, квартира 227
Початкова пропозиція
2 222 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 222 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
61e2f4e085af45cf99a6363e5d7287b3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-14-002690-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ТАЙРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39790780
-
Контактна особа:
Ростислав Комаров +380675047004, +380731501415, +380675047779 rkomarov@toptyres.com.ua
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська, 127
Номер договору:
ДГ-0000909
Сума договору:
2 060 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 01.08.2018 00:00
Дата підписання:
22.03.2018 10:00
Статус:
Підписаний