• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вершкове масло (Масло вершкове 73%)

згідно річного плану закупівель на 2018 рік

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер: d2b6369da2134c8f981ae8cafdfce9db
Внутрішній номер закупівлі: 1808817
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-12-001517-a   
Замовник: Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації
Контактна особа: Сидоренко Олександр Владиславович 380472648645 ckrvo@ukr.net http://rvo.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 250.00 UAH
Період уточнення: 12.02.2018 15:35 - 18.02.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 12.02.2018 15:35 - 28.02.2018 00:00
Аукціон: 28.02.2018 14:02 - 28.02.2018 14:23
Період кваліфікації: 28.02.2018 14:23 - 01.03.2018 12:11
Період завантаження договору: 28.02.2018 14:23 - 20.03.2018 14:23

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (Масло вершкове 73%)
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 5000 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 19631, Україна, Черкаська область, с. Дубіївка, Б.Хмельницького, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КАП-ПРОД"

Оскарження: 28.02.2018 14:23 - 12.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 397 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
397 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2018 12:11
Документи 31
Скарги 0
ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
Початкова пропозиція 410 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 62
Скарги 0

Контракти

Номер: 5e636fac42c046969977c747f19723dc
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-12-001517-a-b1
Постачальник: ТОВ "КАП-ПРОД"
Номер договору: 52
Сума договору: 397 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 22.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Scan-180322-0001.pdf
pdf
Scan-180322-0002.pdf
p7s
sign.p7s