-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Перемички-балки залізобетонні, Стінова сендвіч-панель та планки до неї
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-009031-a
Завершена
586 422.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 446.96 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 446.96 UAH
Номер:
aacb0dfb1f7c4f5dbc934de174e7a2b8
Внутрішній номер закупівлі:
18085682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-13-009031-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
586 422.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2023 14:19 - 18.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2023 14:19 - 21.06.2023 10:00
Період кваліфікації:
21.06.2023 10:00 - 04.07.2023 10:23
Період завантаження договору:
10.07.2023 00:00 - 20.07.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴144 696.00 Лот 1. Перемички-балки залізобетонні
- Лот №2 ₴441 726.00 Лот 2. Стінова сендвіч-панель та планки до неї