-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рушниця-антидрон "ANTIDRON KVS G-6+"
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-005056-a
Категорія Замовника: пункт 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
1 515 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 150.00 UAH
Номер:
a6074c338bc941b4b76050150339edb6
Внутрішній номер закупівлі:
18081763
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-13-005056-a
Замовник:
Млинівська селищна рада Дубенського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386338
-
Адреса:
35100, Україна, Рівненська область, Млинів, вул. Степана Бандери, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віта Якубська +380365965484 gylichyana@gmail.com http://smt.mln.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 515 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2023 11:47 - 18.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2023 11:47 - 21.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
21.06.2023 00:02 - 21.06.2023 17:20
Період завантаження договору:
27.06.2023 00:00 - 07.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 515 000.00 Рушниця-антидрон "ANTIDRON KVS G-6+"