-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Транспортний засіб спеціального призначення для відлову тварин)
Тендер Prozorro UA-2018-03-15-001573-c
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Транспортний засіб спеціального призначення для відлову тварин). Модель: CITROЁN Jumper шассі-подвоєна кабіна DBL CAB 35 -L3 2.2 HDi 130 МКПП-6 з кузовом-надбудовою для перевезення тварин (EURO-5) або еквівалент. Призначення: Спеціалізований автомобіль для відлову тварин на базі сертифікованого автомобіля CITROЁN Jumper (або еквівалент) шассі-подвоєна кабіна, для транспортування працівників, інструменту та обладнання, а також тварин у спеціалізованих клітках. Кількість - 1 од. Місце поставки: м.Вінниця, вул. Максимовича,24. Більш детально зазначено в Тендерній документації.
Торги відмінено
1 534 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 340.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 340.00 UAH
Номер:
6f058851bedb4ae794ed32400b6109bc
Внутрішній номер закупівлі:
1806964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-15-001573-c
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05479361
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька обл., Вінниця, м. Вінниця, вул. Максимовича, буд.24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семенюк Наталія +380432521000 vinzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 534 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 340.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2018 15:25 - 23.03.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2018 15:25 - 02.04.2018 12:00
Аукціон:
з 03.04.2018 12:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Транспортний засіб спеціального призначення для відлову тварин
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.07.2018
Інформація про скасування
Номер:
6d5402016a594079ac6e7f529fc51e3e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
у звязку, з виявленням помилок, які неможливо усунути, виникає необхідність відмінити торги відповідно до ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме у разі: «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель».
Дата опублікування:
21.03.2018 17:23
Статус:
Виконано