-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)
Тендер Prozorro UA-2018-03-05-001336-a
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)
Торги не відбулися
1 275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 375.00 UAH
Номер:
372748aadc6b47bf8c1c6c3e51c7b8b3
Внутрішній номер закупівлі:
1806215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-05-001336-a
Замовник:
Відділ освіти Хотінської селищної ради об'єднаної територіальної громади Сумського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073892
-
Адреса:
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Хотінь, вул. Соборна, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванченко Андрій Володимирович 380992721744 xotintender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 275 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 375.00 UAH
Період уточнення:
05.03.2018 17:01 - 11.03.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2018 17:01 - 21.03.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердолистяних порід
Кількість
1700 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Хотінь, вул. Шкільна, буд. 10; 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Писарівка, вул. Шосейна, буд. 86; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Кіндратівка, вул. Гагаріна, буд. 7; вул. Гагаріна, буд. 1; 42316, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Олексіївка, вул. Шкільна, буд.28, вул. Шкільна, буд.32; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Степне, вул. Набережна, буд. 13
На карті