-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лічильники холодної води
Тендер Prozorro UA-2023-06-09-010653-a
Торги відмінено
339 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 390.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 390.00 UAH
Номер:
b8fa815423f144b28a4564690569233b
Внутрішній номер закупівлі:
18056174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-09-010653-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТРИЙВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432968
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Нижанківського, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Гаврильців +380636448608 roshkotanya2309@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38421100-3 Лічильники водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
339 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2023 15:29 - 14.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2023 15:29 - 17.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0ee900ee25d2493892abddb602f14d8b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Допущена помилка при визначенні очікуваної вартості закупівлі
Період оскарження:
14.06.2023 12:05 - 25.06.2023 00:00
Дата опублікування:
14.06.2023 12:05
Дата виконання:
25.06.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴339 000.00 Лічильники холодної води