• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина (Паливна деревина другої і третьої категорії )

Торги не відбулися

210 755.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 053.77 UAH
Номер: 68a12b466c784bf991b94879a1d78758
Внутрішній номер закупівлі: 18043290
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-08-014219-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Самбірська районна лікарня "Хоспіс"
Контактна особа: Верес Наталія Орестівна 380977213499 sambir-hospis@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 210 755.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.06.2023 16:33 - 13.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2023 16:33 - 16.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴210 755.00 Деревина (Паливна деревина другої і третьої категорії )