-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп’яної промисловості
Тендер Prozorro UA-2018-03-20-000341-b
(борошно пшеничне вищого ґатунку, борошно пшеничне першого ґатунку, крупа кукурудзяна, крупа пшенична, крупа ячна, крупа перлова, крупа гречана, пшоно шліфоване, рис круглозернистий шліфований)
Торги відмінено
503 205.00
UAH з ПДВ
Номер:
2cb21351b2844bb7a1df3e53ebeb43a1
Внутрішній номер закупівлі:
1803488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-20-000341-b
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Каїрський психоневрологічний будинок інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770185
-
Адреса:
74612, Україна, Херсонська область, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Садиков Михайло Булатович +380554441083 kdom_inter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, (поцедура закупівлі UA-2018-01-15-000577-c від 15.01.2018 року, процедура закупівлі UA-2018-02-01-000639-а від 01.02.2018 року.)
Очікувана вартість:
503 205.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
борошно пшеничне вищого ґатунку
Кількість
22000 кілограм
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
борошно пшеничне першого ґатунку
Кількість
20000 кілограм
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа кукурудзяна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа пшенична
Кількість
450 кілограм
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа ячна
Кількість
450 кілограм
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа перлова
Кількість
900 кілограм
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
крупа гречана
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
пшоно шліфоване
Кількість
1382 кілограм
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
рис кругло- зернистий шліфований
Кількість
650 кілограм
Період постачання
02.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
На карті
Інформація про скасування
Номер:
a58db474882d404ea4754e11ce9985a4
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У зв'язку з технічним збоєм
Дата опублікування:
21.03.2018 10:31
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Андрющенко Віта Миколаївна
Оскарження: 20.03.2018 13:55 - 31.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2863019602
-
Контактна особа:
Андрющенко Віта Миколаївна 0951774667
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Горького, буд.24, кв.39
Оскарження: 20.03.2018 13:55 - 31.03.2018 01:00
Ціна пропозиції
398 311.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2018 13:59
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1cd2fe048a0746bfbef0a5edc64e2666
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-20-000341-b-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Андрющенко Віта Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2863019602
-
Контактна особа:
Андрющенко Віта Миколаївна 0951774667
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Горького, буд.24, кв.39
Сума договору:
398 311.60 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації