• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

23П-151_60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з перевезення технологічного обладнання та матеріалів вантажними транспортними засобами (Лот №1 60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з перевезення великогабаритного та великовагового обладнання вантажними транспортними засобами; місце надання послуг: Полтавська обл.); Лот №2 60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з перевезення великогабаритного та великовагового обладнання вантажними транспортними засобами; місце надання послуг: Харківська обл.))

Завершена

18 540 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 186 000.00 UAH
Номер: 181c1bbf3cae49ae837a4a0e294ba54d
Внутрішній номер закупівлі: 17999345
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-06-001096-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Олег Верещака +380674050177 oleh.vereshchaka@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 18 540 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.06.2023 09:25 - 14.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.06.2023 09:25 - 17.06.2023 15:00
Аукціон: 19.06.2023 13:50 - 19.06.2023 14:46
Період кваліфікації: 19.06.2023 14:46 - 17.07.2023 08:57
Період завантаження договору: 16.07.2023 00:00 - 26.07.2023 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴9 270 300.00 Лот №1 60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з перевезення великогабаритного та великовагового обладнання вантажними транспортними засобами; місце надання послуг: Полтавська обл.)
  • Лот №2 ₴9 270 300.00 Лот №2 60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з перевезення великогабаритного та великовагового обладнання вантажними транспортними засобами; місце надання послуг: Харківська обл.)