• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

80320000-3 - Послуги у сфері медичної освіти

Відповідно до постанови №334 п.4 послуги з підготовки , проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту та послуг з підготовки , проведення та обробки результатів тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів може бути здійснено аиключно ДНП "Центр тестування". Також згідно Особливостей постанови 1178 від 12.10.2022 п. 13 встановлено,що придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить чи перевищує 100 тис. грн може здійснюватись без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі , коли:роботи чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником

Завершена

95 477.88 UAH з ПДВ
Номер: 889bf73924e34e3ba81bf5e8d3c06037
Внутрішній номер закупівлі: 17992595
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-05-009060-a   
Замовник: Комунальний заклад освіти Полтавський базовий медичний фаховий коледж Полтавської обласної ради
Контактна особа: Чепурна Наталія Олексіївна +380962696837 nchepurnay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 95 477.88 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення, підготовка, проведення,обробки результатів тестових компонентів ЄДКІ для здобувачів ступеня фаховогї передвищої освіти за спеціальністю "Медсестринство" (вітчизняні, бюджет) (апробація іспиту)
Код ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освіти
Кількість 26 послуга
Період постачання 05.06.2023 - 31.12.2023
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська,51а На карті
Розроблення, підготовка, проведення та обробка результатів тестового компоненту ЄДКІ для здобувачів ступеня фахової передвищої освіти за спеціальністю "Медсестринство" (вітчизняні, контракт)
Код ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освіти
Кількість 15 послуга
Період постачання 05.06.2023 - 31.12.2023
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська,51а На карті
Підготовка, проведення та обробка результатів тестового екзамену ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М. Сестринська справа (вітчизняні)
Код ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освіти
Кількість 50 послуга
Період постачання 05.06.2023 - 31.12.2023
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська,51а На карті
Підготовка, проведення та обробка результатів тестового екзамену ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М Лікувальна справа (вітчизняні)
Код ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освіти
Кількість 50 послуга
Період постачання 05.06.2023 - 31.12.2023
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська,51а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне некомерційне підприємство "Центр тестування професійної компетентності фіхівців з вищою освітою напрямів підготовки "Медицина" і "Фармація" при Міністерстві охорони здоров'я України"
Ціна пропозиції 95 477.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.06.2023 14:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c4cf04dbca484423a25e6a940b282909
Ідентифікатор договору: UA-2023-06-05-009060-a-a1
Постачальник: Державне некомерційне підприємство "Центр тестування професійної компетентності фіхівців з вищою освітою напрямів підготовки "Медицина" і "Фармація" при Міністерстві охорони здоров'я України"
Номер договору: 162/06/л
Сума договору: 95 477.88 UAH з ПДВ
Сума договору: 79 564.90 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.06.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 05.06.2023 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
PDF Scanner 05-06-23 1.23.49.pdf
p7s
sign.p7s