-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рушниця-антидрон "ANTIDRON KVS G-6+"
Тендер Prozorro UA-2023-06-02-007131-a
Категорія Замовника: пункт 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
1 515 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 150.00 UAH
Номер:
e839a8fc9e184ea180d98aaa64adfda1
Внутрішній номер закупівлі:
17975831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-02-007131-a
Замовник:
Млинівська селищна рада Дубенського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386338
-
Адреса:
35100, Україна, Рівненська область, Млинів, вул. Степана Бандери, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віта Якубська +380365965484 gylichyana@gmail.com http://smt.mln.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 515 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2023 14:06 - 07.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2023 14:06 - 10.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
10.06.2023 00:01 - 12.06.2023 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 515 000.00 Рушниця-антидрон "ANTIDRON KVS G-6+"