-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (паливна деревина) на 2023 рік
Тендер Prozorro UA-2023-06-01-007165-a
Завершена
573 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 865.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 865.00 UAH
Номер:
9efedc6d2f6d488399b7f7a0a2f02354
Внутрішній номер закупівлі:
17961506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-01-007165-a
Замовник:
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ЗЕРНЯТКО" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33158473
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, м. Охтирка, вул. Шевченка, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Юркевич +380661280773 buh2020teremok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
573 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2023 13:29 - 06.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2023 13:29 - 09.06.2023 00:00
Аукціон:
09.06.2023 14:21 - 09.06.2023 14:44
Період кваліфікації:
09.06.2023 14:44 - 13.06.2023 10:42
Період завантаження договору:
19.06.2023 00:00 - 29.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴573 000.00 Деревина -паливна деревина