-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ
Тендер Prozorro UA-2023-06-01-004851-a
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 1 050.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 1 050.00 UAH
Номер:
18cdec58d7d6454a80ca675a6797cc97
Внутрішній номер закупівлі:
17959167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-01-004851-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26240718
-
Адреса:
27501, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул. Героїв України,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баглай Валерій Петрович 380523672570 uzhkkh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2023 11:40 - 06.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2023 11:40 - 09.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ