• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Пожежно-рятувальне спорядження

Завершена

236 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 315.00 UAH
Номер: fa89329ad1a04259a3534888689c418a
Внутрішній номер закупівлі: 17953754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-31-011679-a   
Замовник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олег Погребняк +380969060055 olegpogrebniak750@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 236 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.05.2023 18:44 - 05.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 31.05.2023 18:44 - 08.06.2023 10:00
Аукціон: 09.06.2023 15:50 - 09.06.2023 16:13
Період кваліфікації: 09.06.2023 16:13 - 16.06.2023 15:57
Період завантаження договору: 22.06.2023 00:00 - 02.07.2023 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴173 900.00 Пояс пожежний рятувальний
  • Лот №2 ₴63 000.00 Карабін пожежний