-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта № 37545 (ліфт № 5) за адресою: Львівська площа, 8, м. Київ
Тендер Prozorro UA-2023-05-31-007371-a
Завершена
380 069.21
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
Номер:
21b2305a3488483c85d293fa8da452f9
Внутрішній номер закупівлі:
17949378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-31-007371-a
Замовник:
Державна податкова служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43005393
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Площа Львівська, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Буланий Павло Петрович +380444814869 zakupivli-DPS@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
380 069.21 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.05.2023 14:27 - 07.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2023 14:27 - 10.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
10.06.2023 00:03 - 15.06.2023 17:19
Період завантаження договору:
21.06.2023 00:00 - 01.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 069.21 Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта № 37545 (ліфт № 5) за адресою: Львівська площа, 8, м. Київ