-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень Будинку культури смт. Знам’янка Друга з метою розміщення найпростішого укриття
Тендер Prozorro UA-2023-05-30-001973-a
Завершена
735 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 678.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 678.90 UAH
Номер:
3a3e933fbff34a4c9fd276ab60a71896
Внутрішній номер закупівлі:
17931418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-30-001973-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762059
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Бубнова +380932861711 kultura_cbux.zn@ukr.net https://znam.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
735 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.05.2023 10:15 - 04.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2023 10:15 - 07.06.2023 00:00
Аукціон:
07.06.2023 12:35 - 07.06.2023 12:58
Період кваліфікації:
07.06.2023 12:58 - 08.06.2023 09:48
Період завантаження договору:
14.06.2023 00:00 - 24.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴735 780.00 Поточний ремонт частини приміщень Будинку культури смт. Знам’янка Друга з метою розміщення найпростішого укриття