-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ковбаса варена, ковбаса напівкопчена, сосиски, консерви м’ясні
Тендер Prozorro UA-2018-03-02-000310-c
Торги не відбулися
1 270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 350.00 UAH
Номер:
16df4c06da41489b9b45c11dfa2cc2e3
Внутрішній номер закупівлі:
1792477
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-02-000310-c
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Карась Катерина Володимирівна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net http://osvita-nizhyn.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 350.00 UAH
Період уточнення:
02.03.2018 10:14 - 07.03.2018 10:19
Період прийому пропозицій:
02.03.2018 10:14 - 17.03.2018 10:19
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена, ковбаса напівкопчена, сосиски
Кількість
10125 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Консерви м’ясні
Кількість
240 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Публічне акціонерне товариство "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
кудра олена олександрівна 380462649227, 380939496575 alena_kudra@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Любецька, 70
Початкова пропозиція
662 620.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
662 620.80 UAH з ПДВ
Документи
3
Скарги
0