-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (туристичне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2018-02-06-001721-c
Завершена
515 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 575.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 575.00 UAH
Номер:
87e3286d8ce84facad36a713296b06be
Внутрішній номер закупівлі:
1792174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-06-001721-c
Замовник:
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485490
-
Адреса:
03087, Україна, Київ, Київ, вулиця Пітерська, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толок Анастасія Геннадіївна 380442422339 tolok_n@ukr.net http://2422171.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
515 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 575.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2018 15:56 - 11.02.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2018 15:56 - 21.02.2018 18:00
Аукціон:
22.02.2018 15:57 - 22.02.2018 16:24
Період кваліфікації:
22.02.2018 16:24 - 02.03.2018 17:19
Період завантаження договору:
02.03.2018 16:18 - 22.03.2018 16:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (туристичне обладнання)
Кількість
484 штуки
Період постачання
до 30.03.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ТОХТАМИШ КИРИЛО ПАВЛОВИЧ
Оскарження: 22.02.2018 16:24 - 09.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3006902318
-
Контактна особа:
Тохтамиш Кирило Павлович +380982176970 kirilltokhtamish@gmail.com
-
Адреса:
50053, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, КРИВИЙ РІГ, ВУЛ КАЛАНТАЯ Д. 6- КВ. 25
Оскарження: 22.02.2018 16:24 - 09.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
443 036.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
433 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.02.2018 15:18
Документи
29
Скарги
0
Фізична особа підприємець Пилипчук Валерій Анатолійович
Оскарження: 26.02.2018 15:18 - 13.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2210414473
-
Контактна особа:
Пилипчук Валерій Анатолійович 380687034343, 380687034343 office@traverse.com.ua
-
Адреса:
02139, Україна, Київ, Київ, вул. Курнатовського, буд. 24, кв.16
Оскарження: 26.02.2018 15:18 - 13.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
494 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
434 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.03.2018 16:18
Документи
36
Скарги
0
ФОП ТІТЕНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
Оскарження: 02.03.2018 16:18 - 13.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2466810553
-
Контактна особа:
Тітенко Володимир Іванович +380970001685 titenko.vladimir@gmail.com
-
Адреса:
01001, УКРАЇНА, КИЇВ М, КИЇВ М, ПРОВ КИСЛОВОДСЬКИЙ Д. 12А
Оскарження: 02.03.2018 16:18 - 13.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
512 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2018 17:19
Документи
60
Скарги
0
Контракти
Номер:
c788c32d4e6b4eda8baee34ec268a59b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-06-001721-c-a1
Постачальник:
ФОП ТІТЕНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2466810553
-
Контактна особа:
Тітенко Володимир Іванович +380970001685 titenko.vladimir@gmail.com
-
Адреса:
01001, УКРАЇНА, КИЇВ М, КИЇВ М, ПРОВ КИСЛОВОДСЬКИЙ Д. 12А
Номер договору:
65
Сума договору:
435 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний