-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт громадського будинку під центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), за адресою: вул. Первомайська №14 в с. Синюхин Брід Первомайського району Миколаївської області" (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2023-05-26-012279-a
Торги не відбулися
6 060 525.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 302.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 30 302.63 UAH
Номер:
af25857a48d14828a9602912ecc5d533
Внутрішній номер закупівлі:
17912958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-26-012279-a
Замовник:
СИНЮХИНО-БРІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376951
-
Адреса:
55243, Україна, Миколаївська область, Первомайський р-н, село Синюхин Брід, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Волкова +380993186100 04376951@mail.gov.ua http://snb-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 060 525.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2023 22:36 - 31.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2023 22:36 - 03.06.2023 07:00
Аукціон:
05.06.2023 11:23 - 05.06.2023 11:52
Період кваліфікації:
05.06.2023 11:52 - 17.06.2023 18:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 060 525.00 Капітальний ремонт громадського будинку під центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), за адресою: вул. Первомайська №14 в с. Синюхин Брід Первомайського району Миколаївської області" (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)