-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2023-05-26-006796-a
Торги не відбулися
2 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 13.75 UAH
Номер:
83e85dad0522458e97123a8ef8243e53
Внутрішній номер закупівлі:
17907509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-26-006796-a
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Печерський район, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Панфілова Леся Олександрівна 380442810842 l.panfilova@mva.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2023 12:57 - 31.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2023 12:57 - 03.06.2023 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 750.00 Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземних транспортних засобів