-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до землерийної техніки
Тендер Prozorro UA-2023-05-25-010752-a
Торги відмінено
986 800.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 934.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 934.00 UAH
Номер:
da7db4b088ba4c33a2e4f97e63e6fe91
Внутрішній номер закупівлі:
17897208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-25-010752-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боднар О.О. 380634628956 bodnar.o.o@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
986 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.05.2023 15:34 - 31.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2023 15:34 - 03.06.2023 00:00
Аукціон:
05.06.2023 13:14 - 05.06.2023 13:43
Період кваліфікації:
з 05.06.2023 13:43
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a7a62970057f48d9a4a207961c765c12
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Скасувати тендер
Період оскарження:
06.06.2023 10:10 - 17.06.2023 00:00
Дата опублікування:
06.06.2023 10:10
Дата виконання:
17.06.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴986 800.00 Запасні частини до землерийної техніки