-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2018-01-30-003715-c
Торги не відбулися
892 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 972.50 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 972.50 UAH
Номер:
2c2aa9bc5dab4fa3b3edb37b6e972157
Внутрішній номер закупівлі:
1787681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-30-003715-c
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Мельник +380962118770 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15331000-7 Оброблені овочіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
892 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2018 16:05 - 05.02.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2018 16:05 - 15.02.2018 09:00
Аукціон:
16.02.2018 15:35 - 16.02.2018 15:56
Період кваліфікації:
16.02.2018 15:56 - 05.03.2018 15:45
Тендерна документація
- Лот №1 ₴394 500.00 Лот №2 "Оброблені фрукти та горіхи"
- Лот №2 ₴497 800.00 Лот №1 "Оброблені овочі"