-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло (код ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)
Тендер Prozorro UA-2023-05-23-015319-a
Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.
Завершена
295 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6094d981d4ab4e6da698ada35f6be275
Внутрішній номер закупівлі:
17870418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-23-015319-a
Замовник:
СФ ХНУВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576037
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Висоцька Людмила Анатоліївна +380952177605 sfnuvs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
295 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
1000 кілограми
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Іваніна Юрій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3267719619
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
295 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.05.2023 18:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cd663ddd82324ca3b1201a116ba84c8d
Ідентифікатор договору:
UA-2023-05-23-015319-a-c1
Постачальник:
ФОП Іваніна Юрій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3267719619
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
23/05-24
Сума договору:
295 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Вершкове масло: 295.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.05.2023 03:00 - 31.12.2023 03:00
Дата підписання:
22.05.2023 00:00
Статус:
Підписаний