-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із профілювання провідників і стінок ствола "Південний" Інгульської шахти
Тендер Prozorro UA-2023-05-23-009265-a
Торги не відбулися
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
Номер:
788796a786ed414784347aded8686b11
Внутрішній номер закупівлі:
17864393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-23-009265-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
БАСАРАБ Микола Миколайович +380997400870 basarab@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2023 14:08 - 28.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2023 14:08 - 31.05.2023 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 000.00 Послуги із профілювання провідників і стінок ствола "Південний" Інгульської шахти