• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території смт. Власівка

Торги не відбулися

100 081.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.40 UAH
Номер: b06653e3ff07416886474a2954f5e342
Внутрішній номер закупівлі: 17863954
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-23-008826-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Контактна особа: Баглай Валерій Петрович 380523672570 uzhkkh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 100 081.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.05.2023 13:53 - 28.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.05.2023 13:53 - 31.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 081.00 Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території смт. Власівка