-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лампи світлодіодні
Тендер Prozorro UA-2023-05-22-012699-a
Завершена
360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер:
6bce7793accf4d76b65fb940a1b68723
Внутрішній номер закупівлі:
17854656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-22-012699-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00159226
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Вернадського, будинок 34 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Ожерєдов +380952722139 scmggid.nasu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2023 19:45 - 27.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2023 19:45 - 30.05.2023 00:00
Аукціон:
30.05.2023 11:01 - 30.05.2023 11:36
Період кваліфікації:
30.05.2023 11:36 - 02.06.2023 13:36
Період завантаження договору:
08.06.2023 00:00 - 18.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴360 000.00 Лампи світлодіодні