-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код НК 024:2019 11467 – Електроенцефалограф код за ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Комп’ютерний електроенцефалограф Braintest 16-ти канальний)
Тендер Prozorro UA-2023-05-19-009861-a
Завершена
288 066.66
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 440.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 440.33 UAH
Номер:
63ed624107cf498baa5117380b18282c
Внутрішній номер закупівлі:
17837105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-19-009861-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981498
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Марко Вовчок, б. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубіковська Галина Михайлівна +380542665729 crkl.sumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
288 066.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2023 14:55 - 24.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2023 14:55 - 27.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
27.05.2023 00:03 - 02.06.2023 10:25
Період завантаження договору:
08.06.2023 00:00 - 18.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴288 066.66 код НК 024:2019 11467 – Електроенцефалограф код за ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Комп’ютерний електроенцефалограф Braintest 16-ти канальний)