-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «Ямаріуполь»
Тендер Prozorro UA-2023-05-18-015316-a
Завершена
4 849 032.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 245.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 245.16 UAH
Номер:
a3a6c2134f76490c93b73da4feb01894
Внутрішній номер закупівлі:
17826679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-18-015316-a
Замовник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колода Олексій Сергійович +380675432851 m.ehub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 849 032.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2023 20:00 - 23.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2023 20:00 - 26.05.2023 09:00
Період кваліфікації:
26.05.2023 09:03 - 01.06.2023 15:31
Період завантаження договору:
07.06.2023 00:00 - 17.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 849 032.00 Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»