• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини в асортименті

Шини в асортименті (детально в додатку №3 Технічна специфікація)

Завершена

2 368 350.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 841.75 UAH
Номер: 18a647b21f8448fb8c5b6000d124647b
Внутрішній номер закупівлі: 17816296
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-18-005077-a   
Замовник: ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Муштук Олена Іванівна 380384263828 mushtuk.olena@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 368 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.05.2023 11:41 - 27.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.05.2023 11:41 - 30.05.2023 09:00
Аукціон: з 30.05.2023 13:30
Період кваліфікації: 30.05.2023 09:03 - 27.06.2023 16:53
Період завантаження договору: 03.07.2023 00:00 - 13.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 368 350.00 Шини в асортименті