-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангассіус»)
Тендер Prozorro UA-2018-02-26-002087-c
Торги не відбулися
297 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 487.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 487.50 UAH
Номер:
b705f63751c84efd873587c23c3a0fc6
Внутрішній номер закупівлі:
1781580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-26-002087-c
Замовник:
Управління освіти Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544464
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. ШЕВЧЕНКА, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сніжана Сосновська +380971126941 s-snezhna@ukr.net http://khmuo.mkhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
297 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 487.50 UAH
Період уточнення:
26.02.2018 17:18 - 04.03.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2018 17:18 - 14.03.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба заморожена «Хек» (без голови)
Кількість
2300 кілограм
Період постачання
26.03.2018 - 31.12.2018
філе риби «Пангассіус»
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
26.03.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Фірма "Ремаса"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13302381
-
Контактна особа:
Светлана Демьяновна Грицак +380933545435 remasa@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Максимовича,10Б
Початкова пропозиція
279 816.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 816.00 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0